Komende evenementen
za apr 21, 2018
Verjaardag Alex Venema
za apr 21, 2018
Verjaardag Piet Brugmans
zo apr 22, 2018
Luik - Bastenaken - Luik
di apr 24, 2018
Ronde van Romandië
wo apr 25, 2018
Ronde van Romandië
do apr 26, 2018
Ronde van Romandië
vr apr 27, 2018
Ronde van Romandië
za apr 28, 2018
Ronde van Romandië
zo apr 29, 2018
Ronde van Romandië
di mei 01, 2018
Rund um den Finanzplatz
za mei 05, 2018
Giro d'Italia
zo mei 06, 2018
Giro d'Italia
ma mei 07, 2018
Giro d'Italia
di mei 08, 2018
Giro d'Italia
di mei 08, 2018
Vierdaagse van Duinkerken
Login
Door hier in te loggen kom je op de Ledenpagina van STG Renkum/Heelsum



Banner
Voor meedere uitslagen en nieuws van het schaatsen kijk op www.schaatsen.nl
 
Zaterdag 17 t/m zondag 18 maart 2018 - Finale World Cup Minsk (blr)
Uitslagen Heren
World Cup Overall 1 Håvard Lorentzen (nor)
2 Denis Yuskov (rus)
3 Sverre Lunde Pedersen (nor)
500m 1 1 HEIN OTTESPEER 2 JAN SMEEKENS 3 RONALD MULDER
500m 2 1 JAN SMEEKENS 2 DAI DAI NTAB 3 HEIN OTTESPEER
Stand WB 500m 1 Håvard Lorentzen (nor)
2 HEIN OTTESPEER
3 RONALD MULDER
1000m 1 KJELD NUIS 2 KAI VERBIJ  3 Håvard Lorentzen (nor)
Stand WB 1000m 1 KJELD NUIS
2 Håvard Lorentzen (nor)
3 KAI VERBIJ 
1500m 1 Sverre Lunde Pedersen (nor) 2 Denis Yuskov (rus) 3 Allan Dahl Johansson (nor)
Stand WB 1500m 1 Denis Yuskov (rus)
2 Sverre Lunde Pedersen
3 THOMAS KROL
5000m 1 Sverre Lunde Pedersen (noo) 2 Alexander  Rumyantsev (rus) 3 MARCEL BOSKER
Stand WB 5/10km
1 Ted-Jan Bloemen (can)
2 Sverre Lunde Pedersen (noo)
3 SVEN KRAMER
Team Pursuit 1 Noorwegen 2 Italië 3 Japan
Stand WB TP 1 Noorwegen
2 Italië
3 Japan
Team Sprint 1 Noorwegen 2 Polen 3 Rusland
Stand WB TS 1 Noorwegen
2 Rusland
3 Canada
Mass Start 1 SIMON SCHOUTEN 2 Shota Nakamura (jpn) 3 Danila Semerikov (rus)
Stand WB MS 1 Bart Swings (bel)
2 Andrea Giovannini (ita)
3 Seung-Hoon Lee (zko)
Uitslagen Dames
World Cup Overall 1 Miho Takagi (jpn)
2 MARRIT LEENSTRA
3 Nao Kadaira (jpn)
500m 1 1 Karolina Erbanová (tsj) 2 Vanessa Herzog (oos) 3 Angelina Golikova (rus)
500m 2 1 Angelina Golikova (rus) 2 Vanessa Herzog (oos) 3 Olga Fatkulina (rus)
Stand WB 500m 1 Vanessa Herzog (oos)
2 Karolina Erbanová (tsj)
3 Angelina Golikova (rus)
1000m 1 MARRIT LEENSTRA 2 Hege Bøkko (noo) 3 Yekaterina Shikova (rus)
Stand WB 1000m 1 Yekaterina Shikova (rus)
2 MARRIT LEENSTRA 3 Hege Bøkko (noo)
1500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 MARRIT LEENSTRA 3 LOTTE VAN BEEK
Stand WB 1500m 1 Miho Takagi (jpn)
2 MARRIT LEENSTRA 3 Yekaterina Shikhova (RUS)
3000m 1 ANTOINETTE DE JONG 2 Marina  Zueva (blr) 3 Ivanie Blondin (can)
Stand WB 3/5km 1 ANTOINETTE DE JONG 2 Ivanie Blondin (can)
3 Natalia Voronina (rus)
Team Pursuit 1 Japan 2 NEDERLAND 3 Duitsland
Stand WB TP 1 Japan
2 Duitsland
3 NEDERLAND
Team Sprint 1 Rusland 2 NEDERLAND 3 Noorwegen
Stand WB TS 1 Rusland
2 Noorwegen
3 NEDERLAND
Mass Start 1 Ayano Sato (jpn) 2 Ivanie Blondin (can) 3 Francesca Lollobrigida (ita)
Stand WB MS 1 Francesca Lollobrigida (ita)
2 Ayano Sato (jpn)
3 Ivanie Blondin (can)
 
Vrijdag 9 t/m zondag 11 maart 2018 - WK Allround Amsterdam
Uitslagen Heren
500m 1 PATRICK ROEST 2 Konrad  Niedzwiedzki (pol) 3 Haralds  Silovs (lit)
5000m 1 Sverre Lunde Pedersen (nor) 2 SVEN KRAMER 3 MARCEL BOSKER
Stand na dag één 1 PATRICK ROEST 2 Sverre Lunde Pedersen (nor) 3 SVEN KRAMER
1500m 1 Sverre Lunde Pedersen (nor) 2 PATRICK ROEST 3 Haralds Silovs (lit)
Stand na 3 afstanden 1 Sverre Lunde Pedersen (nor) 2 PATRICK ROEST 3 SVEN KRAMER
10000m 1 Nils van der Poel (swe) 2 PATRICK ROEST 3 MARCEL BOSKER
Eindstand 1 PATRICK ROEST 2 Sverre Lunde Pedersen (nor) 3 MARCEL BOSKER
Uitslagen Dames
500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 Gabriele Hirschbichler (dld) 3 Ayaka  Kikuchi (jpn)
3000m 1 IREEN WÜST 2 Miho Takagi (jpn) 3 Martina  Sáblíková (tsj)
Stand na dag één 1 Miho Takagi (jpn) 2 IREEN WÜST 3 ANTOINETTE DE JONG
1500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 IREEN WÜST  3 Francesca  Lollobrigida (ita)
Stand na 3 afstanden 1 Miho Takagi (jpn) 2 IREEN WÜST 3 ANNOUK VAN DER WEIJDEN
5000m 1 IREEN WÜST 2 Martina  Sáblíková (tsj) 3 ANNOUK VAN DER WEIJDEN 
Eindstand 1 Miho Takagi (jpn)
2 IREEN WÜST
3 ANNOUK VAN DER WEIJDEN
 
Zaterdag 3 t/m zondag 4 maart 2018 - WK Sprint Changchun (chi)
Uitslagen Heren
500m 1 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 Daichi Yamanaka (jpn) 3 Gao Tingyu (chi)
1000m 1 1 KJELD NUIS 2 Håvard Lorentzen (nor) 3 KAI VERBIJ
Stand na dag 1 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 KAI VERBIJ 3 KJELD NUIS
500m 2 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 Laurent Dubreuil (can) 3 RONALD MULDER
1000m 2 1 KJELD NUIS 2 Nico Ihle (dld) 3 KAI VERBIJ
Eindstand 1 Håvard Lorentzen (nor)
2 KJELD NUIS
3 KAI VERBIJ
Uitslagen Dames
500m 1 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Angelina Golikova (rus) 3 JORIEN TER MORS
1000m 1 1 JORIEN TER MORS 2 Brittany Bowe (vst) 3 MARRIT LEENSTRA
Stand na dag 1 1 Nao Kodaira (jpn) 2 JORIEN TER MORS 3 Brittany Bowe (vst)
500m 2 1 Nao Kodaira (jpn) 2 JORIEN TER MORS 3 Olga Fatkulina (rus)
Stand na 3 afstanden 1 Nao Kodaira (jpn) 2 JORIEN TER MORS 3 Brittany Bowe (vst)
1000m 2 1 JORIEN TER MORS 2 Brittany Bowe (vst) 3 MARRIT LEENSTRA
Eindstand 1 JORIEN TER MORS
2 Brittany Bowe (vst)
3 Olga Fatkulina (rus)
 
Zaterdag 3 maart 2018 - Marathon Cup Finale Amsterdam
Winnaar Heren: Simon Schouten
Winnaar Dames: Lisa van der Geest
Eindstand na 16 wedstrijden Heren: Sjoerd den Hertog
Eindstand na 16 wedstrijden Dames: Iris van der Stelt
 
Woensdag 28 februari t/m vrijdag 2 maart - Eindklassement natuurijsdriedaagse
Winnaar Heren: Simon Schouten
Winnaar Dames: Beau Wagemaker
 
Vrijdag 2 maart 2018 - Derde natuurijsmarathon in Noordlaren
Winnaar Heren: Simon Schouten
Winnaar Dames: Beau Wagemaker
 
Donderdag 1 maart 2018 - Tweede natuurijsmarathon in Arnhem
Winnaar Heren: Bart de Vries
Winnaar Dames: Ineke Dedden
 
Woensdag 28 februari 2018 - Eerste natuurijsmarathon in Haaksbergen
Winnaar Heren: Simon Schouten
Winnaar Dames: Manon Kamminga
 
Eindklassement Grand Prix Natuurijs
Winnaar Heren: Crispijn Ariëns
Winnaar Dames: Elma de Vries
 
Zondag 25 februari 2018 - Grand Prix 5 Natuurijs Luleå Sweden
Winnaar Heren (150 km): Frank Vreugdehil
Winnaar Dames (100 km):Lisa van der Geest
 
Zaterdag 24 februari 2018 - Grand Prix 4 Natuurijs Luleå Sweden (ingekort wegens kou)
Winnaar Heren (50 km): Gary Hekman
Winnaar Dames (40 km):Lisa van der Geest
 
Donderdag 22 februari 2018 - Grand Prix 3 Natuurijs Luleå Sweden (ingekort wegens kou)
Winnaar Heren (80 km): Crispijn Ariëns
Winnaar Dames (60 km): Bianca Bakker
 
Zaterdag 17 februari 2018 - KPN Marathon Cup 15 Tilburg
Winnaar Heren: Arjan Stroetinga
Winnaar Dames: Lisa van der Geest

Stand na wedstrijd 15/16 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 15/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Zaterdag 24 februari 2018 - 13.30 uur - Mass Start Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud Seung-Hoon Lee (zko)
Zilver Bart Swings (bel)
Brons KOEN VERWEIJ
 
Zaterdag 24 februari 2018 - 12.00 uur - Mass Start Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud Nana Takagi (jpn)
Zilver Bo-Reum Kim (zko)
Brons IRENE SCHOUTEN
 
Vrijdag 23 februari 2018 - 11.00 uur - 1000 meter Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud KJELD NUIS
Zilver Håvard Lorentzen (nor) 
Brons Tae-Yun Kim (zko)
 
Woensdag 21 februari 2018 - 14.00 uur - Team Pursuit Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud Japan
Zilver NEDERLAND
Brons Verenigde Staten
 
Woensdag 21 februari 2018 - 14.00 uur - Team Pursuit Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud Noorwegen
Zilver Zuid-Korea
Brons NEDERLAND
 
Maandag 19 februari 2018 - 12.00 uur - 500 meter Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud Håvard Lorentzen (nor)
Zilver Min-Kyu Cha (zko)
Brons Gao Tingyu (chn)
 
Zondag 18 februari 2018 - 12.00 uur - 500 meter Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud Nao Kodaira (jpn)
Zilver Sang-Hwa Lee (zko)
Brons Karolína Erbanová (tsj)
 
Vrijdag 16 februari 2018 - 12.00 uur - 5000 meter Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud ESMEE VISSER
Zilver Matina Sábliková (tsj)
Brons Natalya Voronina (rus)
 
Donderdag 15 februari 2018 - 12.00 uur - 10.000 meter Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud Ted-Jan Bloemen (can)
Zilver JORRIT BERGSMA
Brons Nicola Tumolero (ita)
 
Woensdag 14 februari 2018 - 11.00 uur - 1000 meter Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud JORIEN TER MORS
Zilver Nao Kodaira (jpn)
Brons Miho Takagi (jpn)
 
Dinsdag 13 februari 2018 - 12.00 uur - 1500 meter Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud KJELD NUIS
Zilver PATRICK ROEST
Brons Min-Seok Kim (zko)
 
Maandag 12 februari 2018 - 13.30 uur - 1500 meter Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud IREEN WÜST
Zilver Miho Takagi (jpn)
Brons MARRIT LEENSTRA
 
Zondag 11 februari 2018 - 08.00 uur - 5000 meter Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud SVEN KRAMER
Zilver Ted-Jan Bloemen (can)
Brons Sverre Lunde Pedersen (nor)
 
Zaterdag 10 februari 2018 - 12.00 uur - 3000 meter Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud CARLIJN ACHTEREEKTE 
Zilver IREEN WÜST 
Brons ANTOINETTE DE JONG 
 
Zaterdag 10 februari 2018 - KPN Marathon Cup 14 Amsterdam
Winnaar Heren: Arjan Stroetinga
Winnaar Dames: Lisa van der Geest
Stand na wedstrijd 14/16 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 14/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 9 februari 2018 - KPN Marathon Cup 13 Enschede
Winnaar Heren: Sjoerd den Hertog
Winnaar Dames: Iris van der Stelt
Stand na wedstrijd 13/16 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 13/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Woensdag 31 januari 2018 - Grand Prix 1 Alternatieve Elfstedentocht Weissensee
Winnaar Heren (200 km): Erik Jan Kooiman
Winnaar Dames (200 km): Anne Tauber
 
Zaterdag 27 januari 2018 - ONK Natuurijs Weissensee
Winnaar Heren (100 km): Bart Hoolwerf
Winnaar Dames (80 km): Lisa van der Geest
 
Zaterdag 27 t/m zondag 28 januari 2018 - NK Allround Heerenveen
Uitslagen Heren
500m 1 Tijmen Snel 2 Marcel Bosker 3 Thomas Geerdinck
5000m 1 Marcel Bosker 2 Lex Dijkstra 3 Marwin Talsma
Stand na dag één 1 Marcel Bosker 2 Lex Dijkstra 3 Thomas Geerdinck
1500m 1 Marcel Bosker 2 Tijmen Snel 3 Chris Huizinga
Stand na 3 afstanden 1 Marcel Bosker 2 Chris Huizinga 3 Lex Dijkstra
10000m 1 Marcel Bosker 2 Lex Dijkstra 3 Marwin Talsma
Eindstand 1 Marcel Bosker
2 Lex Dijkstra
3 Thomas Geerdinck
Uitslagen Dames
500m 1 Annouk van der Weijden 2 Linda de Vries 3 Aveline Hijlkema
3000m 1 Annouk van der Weijden 2 Linda de Vries 3 Melissa Wijfje
Stand na dag één 1 Annouk van der Weijden 2 Linda de Vries 3 Melissa Wijfje
1500m 1 Linda de Vries 2 Annouk van der Weijden 3 Melissa Wijfje
Stand na 3 afstanden 1 Annouk van der Weijden 2 Linda de Vries 3 Melissa Wijfje
5000m 1 Annouk van der Weijden 2 Reina Anema 3 Sanne in 't Hof
Eindstand 1 Annouk van der Weijden
2 Linda de Vries
3 Melissa Wijfje
 
Zaterdag 27 t/m zondag 28 januari 2018 - NK Sprint Heerenveen
Uitslagen Heren
500m 1 1 Dai Dai Ntab 2 Michel Mulder 3 Hein Ottespeer
1000m 1 1 Thomas Krol 2 Hein Ottespeer 3 Lucas van Alphen
Stand na dag 1 1 Dai Dai Ntab 2 Hein Ottespeer 3 Thomas Krol
500m 2 1 Michel Mulder 2 Dai Dai Ntab 3 Hein Ottespeer
Stand na 3 afstanden 1 Dai Dai Ntab 2 Michel Mulder 3 Hein Ottespeer
1000m 2 1 Thomas Krol 2 Hein Ottespeer 3 Michel Mulder
Eindstand 1 Dai Dai Ntab
2 Hein Ottespeer
3 Thomas Krol
Uitslagen Dames
500m 1 1 Anice Das 2 Letitia de Jong 3 Floor van den Brandt
1000m 1 1 Letitia de Jong 2 Anice Das 3 Lotte van Beek
Stand na dag 1 1 Letitia de Jong 2 Anice Das 3 Sanneke de Neeling
500m 2 1 Letitia de Jong 2 Sanneke de Neeling 3 Floor van den Brandt
Stand na 3 afstanden 1 Letitia de Jong 2 Anice Das 3 Sanneke de Neeling
1000m 2 1 Letitia de Jong 2 Sanneke de Neeling 3 Anice Das
Eindstand 1 Letitia de Jong
2 Anice Das
3 Sanneke de Neeling
 
Zaterdag 20 januari 2018 - KPN Marathon Cup 12 Groningen
Winnaar Heren: Sjoerd den Hertog
Winnaar Dames: Ineke Dedden
Stand na wedstrijd 12/16 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 12/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 19 t/m zondag 21 januari 2018 - World Cup 5 Erfurt (dld)
Uitslagen Heren
World Cup Overall
1 Håvard Lorentzen (nor)
2 Denis Yuskov (rus)
3 Sverre Lunde Pedersen (nor)
500m 1 1 Pavel Kulizhnikov (rus) 2 MICHEL MULDER 3 Artyom Kuznetsov (rus)
500m 2 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 JAN SMEEKENS 3 Alex Boisvert-Lacroix (can)
Stand WB 500m 1 Håvard Lorentzen (nor)
2 Alex Boisvert-Lacroix (can)
3 RONALD MULDER
1000m 1
1 KJELD NUIS 2 HEIN OTTESPEER 3 Mika  Poutala (fin)
1000m 2
1 KJELD NUIS 2 Håvard Lorentzen (nor) 3 Denis Yuskov (rus)
Stand WB 1000m 1 Håvard Lorentzen (nor)
2 KJELD NUIS
3 KAI VERBIJ
1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 Sverre Lunde Pedersen (nor) 3 MARCEL BOSKER
Stand WB 1500m 1 Denis Yuskov (rus)
2 KOEN VERWEIJ
3 Joey Mantia (vst)
5000m 1 Sverre Lunde  Pedersen (nor) 2 Nicola  Tumolero (ita) 3 Ted-Jan Bloemen (can)
Stand WB 5/10km
1 Ted-Jan  Bloemen (can)
2 SVEN KRAMER
3 Sverre Lunde  Pedersen (nor)
Uitslagen Dames
World Cup Overall 1 Miho Takagi (jpn) 2 Nao Kodaira (jpn) 3 Vanessa Herzog (oos)
500m 1 1 Karolina  Erbanova (tsj) 2 Vanessa  Herzog (oos) 3 Angelina  Golikova (rus)
500m 2 1 Vanessa  Herzog (oos) 2 Karolina  Erbanova (tsj) 3 Olga  Fatkulina (rus)
Stand WB 500m 1 Nao Kodaira (jpn)
2 Vanessa  Herzog (oos)
3 Karolina Erbanova (tsj)
1000m 1
1 JORIEN TER MORS 2 MARRIT LEENSTRA 3 Yekaterina Shikhova (rus)
1000m 2 1 Vanessa  Herzog (oos) 2 Hege  Bøkko (nor) 3 Yekaterina Shikhova (rus)
Stand WB 1000m 1 Yekaterina Shikhova (rus) 2 Nao Kodaira (jpn) 3 Vanessa  Herzog (oos)
1500m 1 IREEN WÜST 2 MARRIT LEENSTRA 3 Ida Njåtun (nor)
Stand WB 1500m 1 miho Takagi (jpn)
2 MARRIT LEENSTRA 3 Yekatarina Shikhova (rus)
3000m 1 Ivanie Blondin (can) 2 ANTOINETTE DE JONG 3 Martina Sáblíková (tsj)
Stand WB 3/5km 1 Ivanie Blondin (can)
2 Martina Sáblíková (tsj
3 Natalia Voronina (rus)
 
Zondag 14 januari 2018 - NK Mass Start Groningen
Winnaar Heren: Willem Hoolwerf
Winnaar Dames: Annouk van der Weijden
 
Zaterdag 13 januari 2018 - KPN Marathon Cup 11 Alkmaar
Winnaar Heren: Crispijn Ariëns
Winnaar Dames: Lisa van der Geest
Stand na wedstrijd 11/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 11/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Zaterdag 6 januari 2018 - KPN Marathon Cup 10 Heerenveen
Winnaar Heren: Arjan Stroetinga
Winnaar Dames: Irene Schouten
Stand na wedstrijd 10/16 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 10/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 5 t/m zondag 7 januari 2018 - EK Afstanden Kolomna (rus)
Uitslagen Heren
500m 1 RONALD MULDER 2 Mika Poutala (fin) 3 Pavel Kulizhnikov (rus)
1000m 1 Pavel Kulizhnikov (rus) 2 Denis Yuskov (rus) 3 Nico Ihle (dld)
1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 THOMAS KROL 3 KOEN VERWEIJ
5000m 1 Nicola  Tumolero (ita) 2 Alexander  Rumyantsev (rus) 3 MARCEL BOSKER
Team Pursuit 1 NEDERLAND 2 Rusland 3 Polen
Team Sprint 1 Rusland 2 Finland (diskw NEDERLAND) 3 Polen
Mass Start 1 JAN BLOKHUIJSEN 2 Andrea Giovannini (ita) 3 Ruslan Zakharov (rus)
Uitslagen Dames
500m 1 Vanessa Herzog (oos) 2 Angelina Golikova (rus) 3 Karolina Erbanova (tsj)
1000m 1 Yekaterina  Shikhova (rus) 2 Vanessa Herzog (oos) 3 MARRIT LEENSTRA
1500m 1 LOTTE VAN BEEK 2 Yekaterina  Shikhova (rus) 3 MARRIT LEENSTRA
3000m 1 ESMEE VISSER 2 CARLIJN ACHTEREEKTE 3 Natalia Voronina (rus)
Team Pursuit 1 NEDERLAND 2 Rusland 3 Duitsland
Team Sprint 1 Rusland 2 NEDERLAND 3 Noorwegen
Mass Start 1 Francesca Lollobrigida (ita) 2 Francesca Bettrone (ita) 3 Vanessa  Herzog (oos)
 
Maandag 1 januari 2018 - NK Marathon Utrecht
Uitslag Heren 1 Simon Schouten 2 Jorrit Bergsma 3 Frank Vreugdenhil
Uitslag Dames 1 Irene Schouten 2 Lisa van der Geest 3 Emma Engbers
Uitslag Masters 1 Erben Wennemars 2 Kurt van de Nes 3 Arnold Gaasenbeek
 
Dinsdag 26 t/m zaterdag 30 december 2017 - Olympisch Kwalificatie Toernooi Heerenveen
Uitslagen Heren
500m 1 Ronald Mulder 2 Kai Verbij 3 Jan Smeekens
1000m 1 Kjeld Nuis 2 Koen Verweij 3 Thomas Krol
1500m 1 Kjeld Nuis 2 Koen Verweij 3 Patrick Roest
5000m 1 Bob de Vries 2 Sven Kramer 3 Jan Blokhuijsen
10.000m 1 Sven Kramer 2 Jorrit Bergsma 3 Bob de Vries
Uitslagen Dames
500m 1 Anice Das 2 Marrit Leenstra 3 Letitia de Jong
1000m 1 Jorien ter Mors 2 Marrit Leenstra 3 Ireen Wüst
1500m 1 Ireen Wüst 2 Lotte van Beek 3 Marrit Leenstra
3000m 1 Antoinette de Jong 2 Ireen Wüst 3 Carlijn Achtereekte
5000m 1 Annouk van der Weijden 2 Esmee Visser 3 Carien Kleibeuker
 
Zaterdag 23 december 2017 - KPN Marathon Cup 9 Breda
Winnaar Heren: Bart Swings
Winnaar Dames: Lisa van der Geest
Stand na wedstrijd 9/16 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 9/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Zaterdag 16 december 2017 - KPN Marathon Cup 8 Den Haag
Winnaar Heren: Bart de Vries
Winnaar Dames: Francesca Lollobrigida
Stand na wedstrijd 8/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 8/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 8 t/m zondag 10 december 2017 - World Cup 4 Salt Lake City (vst)
Uitslagen Heren
500m 1 1 Alex Boisvert-Lacroix (can) 2 Mika Poutala (fin) 3 RONALD MULDER
500m 2 1 Ruslan Murashov (rus) 2 KAI VERBIJ 3 DAI DAI NTAB
Stand WB 500m 1 RONALD MULDER Håvard Lorentzen (nor) 3 KAI VERBIJ
1000m 1 Denis Yuskov (rus) 2 KOEN VERWEIJ 3 Pavel Kulizhnikov (rus)
Stand WB 1000m 1 KAI VERBIJ 2 Håvard Lorentzen (nor) 3 Denis Yuskov (rus)
1500m 1 Denis Yuskov (rus) (WR!) 2 KOEN VERWEIJ (NR!) 3 THOMAS KROL
Stand WB 1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 Joey Mantia (vst) 3 KOEN VERWEIJ
5000m 1 Ted-Jan Bloemen (can) (WR!) 2 Patrick Beckert (dld) 3 Moritz Geisreiter (dld)
Stand WB 5/10km
1 Ted-Jan Bloemen (can) 2 SVEN KRAMER
3 Patrick Beckert (dld)
Team Pursuit 1 Canada 2 Italië 3 Nieuw-Zeeland
Stand WB TP 1 Noorwegen 2 Nieuw-Zeeland 3 Italië
Mass Start 1 Seung-Hoon Lee (zko) 2 Livio Wenger (zwi) 3 Bart Swings (bel)
Stand WB MS 1 Seung-Hoon Lee (zko) 2 Livio Wenger (zwi) 3 Andrea Giovannini (ita)
Uitslagen Dames
500m 1 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Arisa Go (jpn)
500m 2 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Karolina Erbanová (rus)
Stand WB 500m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Vanessa Herzog (oos)
1000m 1 Nao Kodaira (jpn) (WR!) 2 Miho Takagi (jpn) 3 Yekaterina Shikhova (rus)
Stand WB 1000m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Miho Takagi (jpn) 3 Heather Bergsma (vst)
1500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 MARRIT LEENSTRA 3 Yekaterina Shikhova (rus)
Stand WB 1500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 MARRIT LEENSTRA 3 Yekaterina Shikhova (rus)
3000m 1 Natalja Voronina (rus) 2 Martina Sábliková (tsj) 3 Claudia Pechstein (dld)
Stand WB 3/5km 1 Natalja Voronina (rus) 2 Martina Sábliková (tsj) 3 Claudia Pechstein (dld)
Team Pursuit 1 Japan (WR!) 2 NEDERLAND (NR!) 3 Duitsland
Stand WB TP 1 Japan 2 Duitsland 3 Canada
Mass Start 1 Francesca Lollobrigida (ita) 2 Guo Dan (chi) 3 Bo-Reum Kim (zko)
Stand WB MS 1 Francesca Lollobrigida (ita) 2 Claudia Pechstein (dld) 3 Guo Dan (chi)
 
Zaterdag 9 december 2017 - KPN Marathon Cup 7 Deventer
Winnaar Heren: Evert Hoolwerf
Winnaar Dames: Kelly Schouten
Stand na wedstrijd 7/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 7/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 1 t/m zondag 3 december 2017 - World Cup 3 Calgary (can)
Uitslagen Heren
500m
1 Alex  Boisvert-Lacroix (can) 2 Min Kyu  Cha (zko) 3 Mika  Poutala (fin)
Stand WB 500m 1 Håvard Lorentzen (nor)
2 RONALD MULDER
3 HEIN OTTESPEER
1000m 1 KAI VERBIJ 2 KJELD NUIS
3 Håvard Lorentzen (nor)
Stand WB 1000m 1 KAI VERBIJ 2 Håvard Lorentzen (nor) 3 KJELD NUIS
1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 KOEN VERWEIJ (NR!)
3 KJELD NUIS
Stand WB 1500m 1 Denis Yuskov (rus)
2 Joey Mantia (vst)
3 KOEN VERWEIJ
5000m 1 SVEN KRAMER 2 Ted-Jan Bloemen (can) 3 Patrick Beckert (dld)
Stand WB 5/10km
1 SVEN KRAMER 2 Ted-Jan Bloemen (can) 3 Sverre Lunde Pedersen (noo)
Team Pursuit 1 NEDERLAND 2 Japan 3 Noorwegen
Stand WB TP 1 Noorwegen 2 Zuid-Korea
3 NEDERLAND
Team Sprint 1 Canada (WR!) 2 Rusland 3 NEDERLAND
Stand WB TS 1 Canada 2 Noorwegen 3 Rusland
Mass Start 1 Andrea Giovannini (ita) 2 Reyon Kay (nzl) 3 Hongli Wang (chn)
Stand WB MS 1 Reyon Kay (nzl)
2 Seung-Hoon Lee (zko)
3 Joey Mantia (vst)
Uitslagen Dames
500m
1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Arisa Go (jpn)
Stand WB 500m 1 Nao Kodaira (jpn)
2 Sang-Hwa Lee (zko)
3 Vanessa Herzog (oos)
1000m 1 Heather Bergsma (vst) 2 Yekaterina  Shikhova (rus) 3 MARRIT LEENSTRA
Stand WB 1000m 1 Heather Bergsma (vst) 2 Nao Kodaira (jpn) 3 MARRIT LEENSTRA
1500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 MARRIT LEENSTRA (NR!) 3 Yekaterina  Shikhova (rus)
Stand WB 1500m 1 Miho Takagi (jpn)
2 LOTTE VAN BEEK
3 ANTOINETTE DE JONG
3000m 1 Miho Takagi (jpn) 2 ANTOINETTE DE JONG 3 IREEN WÜST
Stand WB 3/5km 1 ANTOINETTE DE JONG 2 Ivanie Blondin (can) 3 Claudia Pechstein (dld)
Team Pursuit 1 Japan (WR!) 2 Duitsland 3 Canada
Stand WB TP 1 Japan 2 Canada 3 Duitsland
Team Sprint 1 Rusland (WR!) 2 Noorwegen 3 China
Stand WB TS 1 Noorwegen 2 Rusland 3 Zuid-Korea
Mass Start 1 Claudia Pechstein (dld) 2 Elena Moeller Rigas (den) 3 Nana Takagi (jpn)
Stand WB MS 1 Ayano Sato (jpn)
2 Francesca Lollobrigida (ita)
3 Claudia Pechstein (dld)
 
Zaterdag 25 november 2017 - KPN Marathon Cup 6 Hoorn
Winnaar Heren: Ingmar Berga
Winnaar Dames: Iris van der Stelt
Stand na wedstrijd 6/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 6/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 17 t/m zondag 19 november 2017 - World Cup 2 Stavanger (nor)
Uitslagen Heren
500m 1 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 HEIN OTTESPEER 3 Arthus Was (pol)
500m 2 1 RONALD MULDER 2 Daichi Yamanaka (jpn) 3 HEIN OTTESPEER
Stand WB 500m 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 RONALD MULDER 3 HEIN OTTESPEER
1000m 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 KAI VERBIJ 3 THOMAS KROL
Stand WB 1000m 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 KAI VERBIJ 3 KJELD NUIS
1500m 1 Sverre Lunde Pedersen (nor) 2 Joey Mantia (vst) 3 Sindre Hendriksen (nor)
Stand WB 1500m 1 Joey Mantia (vst) 2 THOMAS KROL 3 Sverre Lunde Pedersen (nor)
10.000m 1 SVEN KRAMER 2 Ted-Jan Bloemen (can) 3 ERIK-JAN KOOIMAN
Stand WB 5/10km
1 SVEN KRAMER 2 Ted-Jan Bloemen (can) 3 ERIK-JAN KOOIMAN
Team Sprint 1 Canada 2 Noorwegen 3 Verenigde Staten
Stand WB TS 1 Canada 2 Noorwegen 3 Rusland
Uitslagen Dames
500m 1 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Marsha Hudey (can) 3 Vanessa Herzog (oos)
500m 2 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Angelina Golikova (rus) 3 Sang-Hwa Lee (zko)
Stand WB 500m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko)
3 Vanessa Herzog (oos)
1000m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Miho Takagi (jpn) 3 Heather Bergsma (vst)
Stand WB 1000m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Miho Takagi (jpn)
3 MARRIT LEENSTRA
1500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 Heather Bergsma (vst) 3 LOTTE VAN BEEK
Stand WB 1500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 LOTTE VAN BEEK 3 Heather Bergsma (vst)
5000m
1 Claudia Pechstein (dld) 2 Ivanie Blondin (can) 3 Martina  Sáblíková (tsj)
Stand WB 3/5km 1 Ivanie Blondin (can) 2 ANTOINETTE DE JONG 3 Claudia Pechstein (dld)
Team Sprint 1 Zuid-Korea 2 Noorwegen 3 Canada
Stand WB TS 1 Zuid-Korea 2 Noorwegen 3 Verenigde Staten
 
Zaterdag 18 november 2017 - KPN Marathon Cup 5 Haarlem
Winnaar Heren: Mats Stoltenborg
Winnaar Dames: Iris van der Stelt
Stand na wedstrijd 5/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 5/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 10 t/m zondag 12 november 2017 - World Cup 1 Heerenveen
Uitslagen Heren
500m 1 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 Nico Ihle (dld) 3 KAI VERBIJ
500m 2 1 Laurent  Dubreuil (can) 2 JAN SMEEKENS 3 RONALD MULDER
Stand WB 500m 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 KAI VERBIJ 3 Laurent  Dubreuil (can)
1000m 1 Pavel  Kulizhnikov (rus) 2 KAI VERBIJ 3 Håvard Lorentzen (nor)
Stand WB 1000m 1 Pavel  Kulizhnikov (rus) 2 KAI VERBIJ 3 Håvard Lorentzen (nor)
1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 Vincent  De Haitre (can) 3 THOMAS KROL
Stand WB 1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 Vincent  De Haitre (can) 3 THOMAS KROL
5000m 1 SVEN KRAMER 2 Ted-Jan Bloemen (can) 3 Sverre Lunde Pedersen (nor)
Stand WB 5/10km
1 SVEN KRAMER 2 Ted-Jan Bloemen (can) 3 Sverre Lunde Pedersen (nor)
Team Pursuit 1 Zuid-Korea 2 Noorwegen 3 Nieuw-Zeeland
Stand WB TP 1 Zuid-Korea 2 Noorwegen 3 Nieuw-Zeeland
Team Sprint 1 Canada 2 Noorwegen 3 Rusland
Stand WB TS 1 Canada 2 Noorwegen 3 Rusland
Mass Start 1 Seung-Hoon Lee (zko) 2 Joey Mantia (vst) 3 Jaewon Chung (zko)
Stand WB MS 1 Seung-Hoon Lee (zko) 2 Joey Mantia (vst) 3 Jaewon Chung (zko)
Uitslagen Dames
500m 1 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Angelina  Golikova (rus)
500m 2 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Arisa  Go (jpn)
Stand WB 500m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Arisa  Go (jpn)
1000m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Miho Takagi (jpn) 3 JORIEN TER MORS
Stand WB 1000m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Miho Takagi (jpn) 3 JORIEN TER MORS
1500m 1 Miho  Takagi (jpn) 2 JORIEN TER MORS 3 LOTTE VAN BEEK
Stand WB 1500m 1 Miho  Takagi (jpn) 2 JORIEN TER MORS 3 LOTTE VAN BEEK
3000m 1 ANTOINETTE DE JONG 2 Natalia  Voronina (rus) 3 Ivanie Blondin (can)
Stand WB 3/5km 1 ANTOINETTE DE JONG 2 Natalia  Voronina (rus) 3 Ivanie Blondin (can)
Team Pursuit 1 Japan (WR!) 2 NEDERLAND 3 Canada
Stand WB TP 1 Japan 2 NEDERLAND 3 Canada
Team Sprint 1 Rusland 2 Noorwegen 3 Zuid-Korea
Stand WB TS 1 Rusland 2 Noorwegen 3 Zuid-Korea
Mass Start 1 Ayano Sato (jpn) 2 Ivanie Blondin (can) 3 Francesca Lollobrigida (ita)
Stand WB MS 1 Ayano Sato (jpn) 2 Ivanie Blondin (can) 3 Francesca Lollobrigida (ita)
 
Zaterdag 11 november 2017 - KPN Marathon Cup 4 Utrecht
Winnaar Heren: Gary Hekman
Winnaar Dames: Janneke Ensing
Stand na wedstrijd 4/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 4/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Zaterdag 4 november 2017 - KPN Marathon Cup 3 Heerenveen
Winnaar Heren: Crispijn Ariëns
Winnaar Dames: Irene Schouten
Stand na wedstrijd 3/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 3/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 27 t/m zondag 29 oktober - NK Afstanden Heerenveen
Uitslagen Heren
500m 1 Dai Dai Ntab 2 Ronald Mulder 3 Kai Verbij
1000m 1 Kai Verbij 2 Kjeld Nuis 3 Koen Verweij
1500m 1 Koen Verweij 2 Thomas Krol 3 Sven Kramer
5000m 1 Sven Kramer 2 Jorrit Bergsma 3 Erik Jan Kooiman
10.000m 1 Jorrit Bergsma 2 Sven Kramer 3 Erik Jan Kooiman
Mass Start 1 Koen Verweij 2 Arjan Stroetinga 3 Gary Hekman
Uitslagen Dames
500m 1 Jorien ter Mors 2 Marrit Leenstra 3 Sanneke de Neeling
1000m 1 Jorien ter Mors 2 Marrit Leenstra 3 Ireen Wüst
1500m 1 Jorien ter Mors 2 Ireen Wüst 3 Marrit Leenstra
3000m 1 Antoinette de Jong 2 Ireen Wüst 3 Irene Schouten
5000m 1 Antoinette de Jong 2 Carien Kleibeuker 3 Carlijn Achtereekte
Mass Start 1 Irene Schouten 2 Janneke Ensing 3 Melissa Wijfje
 
Zondag 29 oktober 2017 - Mass Start 2 Heerenveen
Winnaar Heren: Koen Verweij
Winnaar Dames: Irene Schouten
Stand na wedstrijd 2/3 Heren: Robert Post
Stand na wedstrijd 2/3 Dames: Janneke Ensing
 
Zaterdag 28 oktober 2017 - KPN Marathon Cup 2 Leeuwarden
Winnaar Heren: Evert Hoolwerf
Winnaar Dames: Francesca Lollobrigida
Stand na wedstrijd 2/16 Heren: Evert Hoolwerf
Stand na wedstrijd 2/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Zaterdag 21 oktober 2017 - KPN Marathon Cup 1 Amsterdam
Winnaar Heren: Evert Hoolwerf
Winnaar Dames:Lisa van der Geest
Stand na wedstrijd 1/16 Heren: Evert Hoolwerf
Stand na wedstrijd 1/16 Dames: Lisa van der Geest
 
Donderdag 28 september 2017 - Mass Start 1 Leeuwarden
Winnaar Heren: Douwe de Vries
Winnaar Dames: Janneke Ensing
Stand na wedstrijd 1/3 Heren: Douwe de Vries
Stand na wedstrijd 1/3 Dames: Janneke Ensing