Komende evenementen
wo feb 21, 2018
Ronde van Abu Dhabi
wo feb 21, 2018 @13:00 -
OWS Team Pursuit Heren
wo feb 21, 2018 @14:00 -
OWS Team Pursuit Dames
do feb 22, 2018
Grandprix 3 natuurijsmarathon Lulea (swe)
do feb 22, 2018
Ronde van Abu Dhabi
vr feb 23, 2018
Ronde van Abu Dhabi
vr feb 23, 2018 @11:00 -
OWS 1000m Heren
za feb 24, 2018
Grandprix 4 natuurijsmarathon Falun (swe)
za feb 24, 2018
Omloop Het Nieuwsblad
za feb 24, 2018
Ronde van Abu Dhabi
za feb 24, 2018 @12:00 -
OWS Mass Start Dames
za feb 24, 2018 @13:30 -
OWS Mass Start Heren
zo feb 25, 2018
Finale Grandprix natuurijsmarathons Lulea (swe)
zo feb 25, 2018
Grandprix 4 natuurijsmarathon Falun (swe)
zo feb 25, 2018
Ronde van Abu Dhabi
Login
Door hier in te loggen kom je op de Ledenpagina van STG Renkum/Heelsum



Banner
Voor meedere uitslagen en nieuws van het schaatsen kijk op www.schaatsen.nl
 
Zaterdag 24 februari 2018 - 13.30 uur - Mass Start Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud
Zilver
Brons
 
Zaterdag 24 februari 2018 - 12.00 uur - Mass Start Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud
Zilver
Brons
 
Vrijdag 23 februari 2018 - 11.00 uur - 1000 meter Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud
Zilver
Brons
 
Woensdag 21 februari 2018 - 14.00 uur - Team Pursuit Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud Japan
Zilver NEDERLAND
Brons Verenigde Staten
 
Woensdag 21 februari 2018 - 14.00 uur - Team Pursuit Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud Noorwegen
Zilver Zuid-Korea
Brons NEDERLAND
 
Maandag 19 februari 2018 - 12.00 uur - 500 meter Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud Håvard Lorentzen (nor)
Zilver Min-Kyu Cha (zko)
Brons Gao Tingyu (chn)
 
Zondag 18 februari 2018 - 12.00 uur - 500 meter Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud Nao Kodaira (jpn)
Zilver Sang-Hwa Lee (zko)
Brons Karolína Erbanová (tsj)
 
Vrijdag 16 februari 2018 - 12.00 uur - 5000 meter Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud ESMEE VISSER
Zilver Matina Sábliková (tsj)
Brons Natalya Voronina (rus)
 
Donderdag 15 februari 2018 - 12.00 uur - 10.000 meter Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud Ted-Jan Bloemen (can)
Zilver JORRIT BERGSMA
Brons Nicola Tumolero (ita)
 
Woensdag 14 februari 2018 - 11.00 uur - 1000 meter Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud JORIEN TER MORS
Zilver Nao Kodaira (jpn)
Brons Miho Takagi (jpn)
 
Dinsdag 13 februari 2018 - 12.00 uur - 1500 meter Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud KJELD NUIS
Zilver PATRICK ROEST
Brons Min-Seok Kim (zko)
 
Maandag 12 februari 2018 - 13.30 uur - 1500 meter Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud IREEN WÜST
Zilver Miho Takagi (jpn)
Brons MARRIT LEENSTRA
 
Zondag 11 februari 2018 - 08.00 uur - 5000 meter Heren - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud SVEN KRAMER
Zilver Ted-Jan Bloemen (can)
Brons Sverre Lunde Pedersen (nor)
 
Zaterdag 10 februari 2018 - 12.00 uur - 3000 meter Dames - Olympische Winterspelen Pyeongchang (zko)
Goud CARLIJN ACHTEREEKTE 
Zilver IREEN WÜST 
Brons ANTOINETTE DE JONG 
 
Zaterdag 10 februari 2018 - KPN Marathon Cup 14 Amsterdam
Winnaar Heren: Arjan Stroetinga
Winnaar Dames: Lisa van der Geest
Stand na wedstrijd 14/16 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 14/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 9 februari 2018 - KPN Marathon Cup 13 Enschede
Winnaar Heren: Sjoerd den Hertog
Winnaar Dames: Iris van der Stelt
Stand na wedstrijd 13/16 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 13/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Woensdag 31 januari 2018 - Grand Prix 1 Alternatieve Elfstedentocht Weissensee
Winnaar Heren (200 km): Erik Jan Kooiman
Winnaar Dames (200 km): Anne Tauber
 
Zaterdag 27 januari 2018 - ONK Natuurijs Weissensee
Winnaar Heren (100 km): Bart Hoolwerf
Winnaar Dames (80 km): Lisa van der Geest
 
Zaterdag 27 t/m zondag 28 januari 2018 - NK Allround Heerenveen
Uitslagen Heren
500m 1 Tijmen Snel 2 Marcel Bosker 3 Thomas Geerdinck
5000m 1 Marcel Bosker 2 Lex Dijkstra 3 Marwin Talsma
Stand na dag één 1 Marcel Bosker 2 Lex Dijkstra 3 Thomas Geerdinck
1500m 1 Marcel Bosker 2 Tijmen Snel 3 Chris Huizinga
Stand na 3 afstanden 1 Marcel Bosker 2 Chris Huizinga 3 Lex Dijkstra
10000m 1 Marcel Bosker 2 Lex Dijkstra 3 Marwin Talsma
Eindstand 1 Marcel Bosker
2 Lex Dijkstra
3 Thomas Geerdinck
Uitslagen Dames
500m 1 Annouk van der Weijden 2 Linda de Vries 3 Aveline Hijlkema
3000m 1 Annouk van der Weijden 2 Linda de Vries 3 Melissa Wijfje
Stand na dag één 1 Annouk van der Weijden 2 Linda de Vries 3 Melissa Wijfje
1500m 1 Linda de Vries 2 Annouk van der Weijden 3 Melissa Wijfje
Stand na 3 afstanden 1 Annouk van der Weijden 2 Linda de Vries 3 Melissa Wijfje
5000m 1 Annouk van der Weijden 2 Reina Anema 3 Sanne in 't Hof
Eindstand 1 Annouk van der Weijden
2 Linda de Vries
3 Melissa Wijfje
 
Zaterdag 27 t/m zondag 28 januari 2018 - NK Sprint Heerenveen
Uitslagen Heren
500m 1 1 Dai Dai Ntab 2 Michel Mulder 3 Hein Ottespeer
1000m 1 1 Thomas Krol 2 Hein Ottespeer 3 Lucas van Alphen
Stand na dag 1 1 Dai Dai Ntab 2 Hein Ottespeer 3 Thomas Krol
500m 2 1 Michel Mulder 2 Dai Dai Ntab 3 Hein Ottespeer
Stand na 3 afstanden 1 Dai Dai Ntab 2 Michel Mulder 3 Hein Ottespeer
1000m 2 1 Thomas Krol 2 Hein Ottespeer 3 Michel Mulder
Eindstand 1 Dai Dai Ntab
2 Hein Ottespeer
3 Thomas Krol
Uitslagen Dames
500m 1 1 Anice Das 2 Letitia de Jong 3 Floor van den Brandt
1000m 1 1 Letitia de Jong 2 Anice Das 3 Lotte van Beek
Stand na dag 1 1 Letitia de Jong 2 Anice Das 3 Sanneke de Neeling
500m 2 1 Letitia de Jong 2 Sanneke de Neeling 3 Floor van den Brandt
Stand na 3 afstanden 1 Letitia de Jong 2 Anice Das 3 Sanneke de Neeling
1000m 2 1 Letitia de Jong 2 Sanneke de Neeling 3 Anice Das
Eindstand 1 Letitia de Jong
2 Anice Das
3 Sanneke de Neeling
 
Zaterdag 20 januari 2018 - KPN Marathon Cup 12 Groningen
Winnaar Heren: Sjoerd den Hertog
Winnaar Dames: Ineke Dedden
Stand na wedstrijd 12/16 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 12/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 19 t/m zondag 21 januari 2018 - World Cup 5 Erfurt (dld)
Uitslagen Heren
World Cup Overall
1 Håvard Lorentzen (nor)
2 Denis Yuskov (rus)
3 Sverre Lunde Pedersen (nor)
500m 1 1 Pavel Kulizhnikov (rus) 2 MICHEL MULDER 3 Artyom Kuznetsov (rus)
500m 2 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 JAN SMEEKENS 3 Alex Boisvert-Lacroix (can)
Stand WB 500m 1 Håvard Lorentzen (nor)
2 Alex Boisvert-Lacroix (can)
3 RONALD MULDER
1000m 1
1 KJELD NUIS 2 HEIN OTTESPEER 3 Mika  Poutala (fin)
1000m 2
1 KJELD NUIS 2 Håvard Lorentzen (nor) 3 Denis Yuskov (rus)
Stand WB 1000m 1 Håvard Lorentzen (nor)
2 KJELD NUIS
3 KAI VERBIJ
1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 Sverre Lunde Pedersen (nor) 3 MARCEL BOSKER
Stand WB 1500m 1 Denis Yuskov (rus)
2 KOEN VERWEIJ
3 Joey Mantia (vst)
5000m 1 Sverre Lunde  Pedersen (nor) 2 Nicola  Tumolero (ita) 3 Ted-Jan Bloemen (can)
Stand WB 5/10km
1 Ted-Jan  Bloemen (can)
2 SVEN KRAMER
3 Sverre Lunde  Pedersen (nor)
Uitslagen Dames
World Cup Overall 1 Miho Takagi (jpn) 2 Nao Kodaira (jpn) 3 Vanessa Herzog (oos)
500m 1 1 Karolina  Erbanova (tsj) 2 Vanessa  Herzog (oos) 3 Angelina  Golikova (rus)
500m 2 1 Vanessa  Herzog (oos) 2 Karolina  Erbanova (tsj) 3 Olga  Fatkulina (rus)
Stand WB 500m 1 Nao Kodaira (jpn)
2 Vanessa  Herzog (oos)
3 Karolina Erbanova (tsj)
1000m 1
1 JORIEN TER MORS 2 MARRIT LEENSTRA 3 Yekaterina Shikhova (rus)
1000m 2 1 Vanessa  Herzog (oos) 2 Hege  Bøkko (nor) 3 Yekaterina Shikhova (rus)
Stand WB 1000m 1 Yekaterina Shikhova (rus) 2 Nao Kodaira (jpn) 3 Vanessa  Herzog (oos)
1500m 1 IREEN WÜST 2 MARRIT LEENSTRA 3 Ida Njåtun (nor)
Stand WB 1500m 1 miho Takagi (jpn)
2 MARRIT LEENSTRA 3 Yekatarina Shikhova (rus)
3000m 1 Ivanie Blondin (can) 2 ANTOINETTE DE JONG 3 Martina Sáblíková (tsj)
Stand WB 3/5km 1 Ivanie Blondin (can)
2 Martina Sáblíková (tsj
3 Natalia Voronina (rus)
 
Zondag 14 januari 2018 - NK Mass Start Groningen
Winnaar Heren: Willem Hoolwerf
Winnaar Dames: Annouk van der Weijden
 
Zaterdag 13 januari 2018 - KPN Marathon Cup 11 Alkmaar
Winnaar Heren: Crispijn Ariëns
Winnaar Dames: Lisa van der Geest
Stand na wedstrijd 11/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 11/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Zaterdag 6 januari 2018 - KPN Marathon Cup 10 Heerenveen
Winnaar Heren: Arjan Stroetinga
Winnaar Dames: Irene Schouten
Stand na wedstrijd 10/16 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 10/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 5 t/m zondag 7 januari 2018 - EK Afstanden Kolomna (rus)
Uitslagen Heren
500m 1 RONALD MULDER 2 Mika Poutala (fin) 3 Pavel Kulizhnikov (rus)
1000m 1 Pavel Kulizhnikov (rus) 2 Denis Yuskov (rus) 3 Nico Ihle (dld)
1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 THOMAS KROL 3 KOEN VERWEIJ
5000m 1 Nicola  Tumolero (ita) 2 Alexander  Rumyantsev (rus) 3 MARCEL BOSKER
Team Pursuit 1 NEDERLAND 2 Rusland 3 Polen
Team Sprint 1 Rusland 2 Finland (diskw NEDERLAND) 3 Polen
Mass Start 1 JAN BLOKHUIJSEN 2 Andrea Giovannini (ita) 3 Ruslan Zakharov (rus)
Uitslagen Dames
500m 1 Vanessa Herzog (oos) 2 Angelina Golikova (rus) 3 Karolina Erbanova (tsj)
1000m 1 Yekaterina  Shikhova (rus) 2 Vanessa Herzog (oos) 3 MARRIT LEENSTRA
1500m 1 LOTTE VAN BEEK 2 Yekaterina  Shikhova (rus) 3 MARRIT LEENSTRA
3000m 1 ESMEE VISSER 2 CARLIJN ACHTEREEKTE 3 Natalia Voronina (rus)
Team Pursuit 1 NEDERLAND 2 Rusland 3 Duitsland
Team Sprint 1 Rusland 2 NEDERLAND 3 Noorwegen
Mass Start 1 Francesca Lollobrigida (ita) 2 Francesca Bettrone (ita) 3 Vanessa  Herzog (oos)
 
Maandag 1 januari 2018 - NK Marathon Utrecht
Uitslag Heren 1 Simon Schouten 2 Jorrit Bergsma 3 Frank Vreugdenhil
Uitslag Dames 1 Irene Schouten 2 Lisa van der Geest 3 Emma Engbers
Uitslag Masters 1 Erben Wennemars 2 Kurt van de Nes 3 Arnold Gaasenbeek
 
Dinsdag 26 t/m zaterdag 30 december 2017 - Olympisch Kwalificatie Toernooi Heerenveen
Uitslagen Heren
500m 1 Ronald Mulder 2 Kai Verbij 3 Jan Smeekens
1000m 1 Kjeld Nuis 2 Koen Verweij 3 Thomas Krol
1500m 1 Kjeld Nuis 2 Koen Verweij 3 Patrick Roest
5000m 1 Bob de Vries 2 Sven Kramer 3 Jan Blokhuijsen
10.000m 1 Sven Kramer 2 Jorrit Bergsma 3 Bob de Vries
Uitslagen Dames
500m 1 Anice Das 2 Marrit Leenstra 3 Letitia de Jong
1000m 1 Jorien ter Mors 2 Marrit Leenstra 3 Ireen Wüst
1500m 1 Ireen Wüst 2 Lotte van Beek 3 Marrit Leenstra
3000m 1 Antoinette de Jong 2 Ireen Wüst 3 Carlijn Achtereekte
5000m 1 Annouk van der Weijden 2 Esmee Visser 3 Carien Kleibeuker
 
Zaterdag 23 december 2017 - KPN Marathon Cup 9 Breda
Winnaar Heren: Bart Swings
Winnaar Dames: Lisa van der Geest
Stand na wedstrijd 9/16 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 9/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Zaterdag 16 december 2017 - KPN Marathon Cup 8 Den Haag
Winnaar Heren: Bart de Vries
Winnaar Dames: Francesca Lollobrigida
Stand na wedstrijd 8/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 8/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 8 t/m zondag 10 december 2017 - World Cup 4 Salt Lake City (vst)
Uitslagen Heren
500m 1 1 Alex Boisvert-Lacroix (can) 2 Mika Poutala (fin) 3 RONALD MULDER
500m 2 1 Ruslan Murashov (rus) 2 KAI VERBIJ 3 DAI DAI NTAB
Stand WB 500m 1 RONALD MULDER Håvard Lorentzen (nor) 3 KAI VERBIJ
1000m 1 Denis Yuskov (rus) 2 KOEN VERWEIJ 3 Pavel Kulizhnikov (rus)
Stand WB 1000m 1 KAI VERBIJ 2 Håvard Lorentzen (nor) 3 Denis Yuskov (rus)
1500m 1 Denis Yuskov (rus) (WR!) 2 KOEN VERWEIJ (NR!) 3 THOMAS KROL
Stand WB 1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 Joey Mantia (vst) 3 KOEN VERWEIJ
5000m 1 Ted-Jan Bloemen (can) (WR!) 2 Patrick Beckert (dld) 3 Moritz Geisreiter (dld)
Stand WB 5/10km
1 Ted-Jan Bloemen (can) 2 SVEN KRAMER
3 Patrick Beckert (dld)
Team Pursuit 1 Canada 2 Italië 3 Nieuw-Zeeland
Stand WB TP 1 Noorwegen 2 Nieuw-Zeeland 3 Italië
Mass Start 1 Seung-Hoon Lee (zko) 2 Livio Wenger (zwi) 3 Bart Swings (bel)
Stand WB MS 1 Seung-Hoon Lee (zko) 2 Livio Wenger (zwi) 3 Andrea Giovannini (ita)
Uitslagen Dames
500m 1 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Arisa Go (jpn)
500m 2 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Karolina Erbanová (rus)
Stand WB 500m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Vanessa Herzog (oos)
1000m 1 Nao Kodaira (jpn) (WR!) 2 Miho Takagi (jpn) 3 Yekaterina Shikhova (rus)
Stand WB 1000m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Miho Takagi (jpn) 3 Heather Bergsma (vst)
1500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 MARRIT LEENSTRA 3 Yekaterina Shikhova (rus)
Stand WB 1500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 MARRIT LEENSTRA 3 Yekaterina Shikhova (rus)
3000m 1 Natalja Voronina (rus) 2 Martina Sábliková (tsj) 3 Claudia Pechstein (dld)
Stand WB 3/5km 1 Natalja Voronina (rus) 2 Martina Sábliková (tsj) 3 Claudia Pechstein (dld)
Team Pursuit 1 Japan (WR!) 2 NEDERLAND (NR!) 3 Duitsland
Stand WB TP 1 Japan 2 Duitsland 3 Canada
Mass Start 1 Francesca Lollobrigida (ita) 2 Guo Dan (chi) 3 Bo-Reum Kim (zko)
Stand WB MS 1 Francesca Lollobrigida (ita) 2 Claudia Pechstein (dld) 3 Guo Dan (chi)
 
Zaterdag 9 december 2017 - KPN Marathon Cup 7 Deventer
Winnaar Heren: Evert Hoolwerf
Winnaar Dames: Kelly Schouten
Stand na wedstrijd 7/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 7/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 1 t/m zondag 3 december 2017 - World Cup 3 Calgary (can)
Uitslagen Heren
500m
1 Alex  Boisvert-Lacroix (can) 2 Min Kyu  Cha (zko) 3 Mika  Poutala (fin)
Stand WB 500m 1 Håvard Lorentzen (nor)
2 RONALD MULDER
3 HEIN OTTESPEER
1000m 1 KAI VERBIJ 2 KJELD NUIS
3 Håvard Lorentzen (nor)
Stand WB 1000m 1 KAI VERBIJ 2 Håvard Lorentzen (nor) 3 KJELD NUIS
1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 KOEN VERWEIJ (NR!)
3 KJELD NUIS
Stand WB 1500m 1 Denis Yuskov (rus)
2 Joey Mantia (vst)
3 KOEN VERWEIJ
5000m 1 SVEN KRAMER 2 Ted-Jan Bloemen (can) 3 Patrick Beckert (dld)
Stand WB 5/10km
1 SVEN KRAMER 2 Ted-Jan Bloemen (can) 3 Sverre Lunde Pedersen (noo)
Team Pursuit 1 NEDERLAND 2 Japan 3 Noorwegen
Stand WB TP 1 Noorwegen 2 Zuid-Korea
3 NEDERLAND
Team Sprint 1 Canada (WR!) 2 Rusland 3 NEDERLAND
Stand WB TS 1 Canada 2 Noorwegen 3 Rusland
Mass Start 1 Andrea Giovannini (ita) 2 Reyon Kay (nzl) 3 Hongli Wang (chn)
Stand WB MS 1 Reyon Kay (nzl)
2 Seung-Hoon Lee (zko)
3 Joey Mantia (vst)
Uitslagen Dames
500m
1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Arisa Go (jpn)
Stand WB 500m 1 Nao Kodaira (jpn)
2 Sang-Hwa Lee (zko)
3 Vanessa Herzog (oos)
1000m 1 Heather Bergsma (vst) 2 Yekaterina  Shikhova (rus) 3 MARRIT LEENSTRA
Stand WB 1000m 1 Heather Bergsma (vst) 2 Nao Kodaira (jpn) 3 MARRIT LEENSTRA
1500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 MARRIT LEENSTRA (NR!) 3 Yekaterina  Shikhova (rus)
Stand WB 1500m 1 Miho Takagi (jpn)
2 LOTTE VAN BEEK
3 ANTOINETTE DE JONG
3000m 1 Miho Takagi (jpn) 2 ANTOINETTE DE JONG 3 IREEN WÜST
Stand WB 3/5km 1 ANTOINETTE DE JONG 2 Ivanie Blondin (can) 3 Claudia Pechstein (dld)
Team Pursuit 1 Japan (WR!) 2 Duitsland 3 Canada
Stand WB TP 1 Japan 2 Canada 3 Duitsland
Team Sprint 1 Rusland (WR!) 2 Noorwegen 3 China
Stand WB TS 1 Noorwegen 2 Rusland 3 Zuid-Korea
Mass Start 1 Claudia Pechstein (dld) 2 Elena Moeller Rigas (den) 3 Nana Takagi (jpn)
Stand WB MS 1 Ayano Sato (jpn)
2 Francesca Lollobrigida (ita)
3 Claudia Pechstein (dld)
 
Zaterdag 25 november 2017 - KPN Marathon Cup 6 Hoorn
Winnaar Heren: Ingmar Berga
Winnaar Dames: Iris van der Stelt
Stand na wedstrijd 6/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 6/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 17 t/m zondag 19 november 2017 - World Cup 2 Stavanger (nor)
Uitslagen Heren
500m 1 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 HEIN OTTESPEER 3 Arthus Was (pol)
500m 2 1 RONALD MULDER 2 Daichi Yamanaka (jpn) 3 HEIN OTTESPEER
Stand WB 500m 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 RONALD MULDER 3 HEIN OTTESPEER
1000m 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 KAI VERBIJ 3 THOMAS KROL
Stand WB 1000m 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 KAI VERBIJ 3 KJELD NUIS
1500m 1 Sverre Lunde Pedersen (nor) 2 Joey Mantia (vst) 3 Sindre Hendriksen (nor)
Stand WB 1500m 1 Joey Mantia (vst) 2 THOMAS KROL 3 Sverre Lunde Pedersen (nor)
10.000m 1 SVEN KRAMER 2 Ted-Jan Bloemen (can) 3 ERIK-JAN KOOIMAN
Stand WB 5/10km
1 SVEN KRAMER 2 Ted-Jan Bloemen (can) 3 ERIK-JAN KOOIMAN
Team Sprint 1 Canada 2 Noorwegen 3 Verenigde Staten
Stand WB TS 1 Canada 2 Noorwegen 3 Rusland
Uitslagen Dames
500m 1 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Marsha Hudey (can) 3 Vanessa Herzog (oos)
500m 2 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Angelina Golikova (rus) 3 Sang-Hwa Lee (zko)
Stand WB 500m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko)
3 Vanessa Herzog (oos)
1000m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Miho Takagi (jpn) 3 Heather Bergsma (vst)
Stand WB 1000m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Miho Takagi (jpn)
3 MARRIT LEENSTRA
1500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 Heather Bergsma (vst) 3 LOTTE VAN BEEK
Stand WB 1500m 1 Miho Takagi (jpn) 2 LOTTE VAN BEEK 3 Heather Bergsma (vst)
5000m
1 Claudia Pechstein (dld) 2 Ivanie Blondin (can) 3 Martina  Sáblíková (tsj)
Stand WB 3/5km 1 Ivanie Blondin (can) 2 ANTOINETTE DE JONG 3 Claudia Pechstein (dld)
Team Sprint 1 Zuid-Korea 2 Noorwegen 3 Canada
Stand WB TS 1 Zuid-Korea 2 Noorwegen 3 Verenigde Staten
 
Zaterdag 18 november 2017 - KPN Marathon Cup 5 Haarlem
Winnaar Heren: Mats Stoltenborg
Winnaar Dames: Iris van der Stelt
Stand na wedstrijd 5/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 5/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 10 t/m zondag 12 november 2017 - World Cup 1 Heerenveen
Uitslagen Heren
500m 1 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 Nico Ihle (dld) 3 KAI VERBIJ
500m 2 1 Laurent  Dubreuil (can) 2 JAN SMEEKENS 3 RONALD MULDER
Stand WB 500m 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 KAI VERBIJ 3 Laurent  Dubreuil (can)
1000m 1 Pavel  Kulizhnikov (rus) 2 KAI VERBIJ 3 Håvard Lorentzen (nor)
Stand WB 1000m 1 Pavel  Kulizhnikov (rus) 2 KAI VERBIJ 3 Håvard Lorentzen (nor)
1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 Vincent  De Haitre (can) 3 THOMAS KROL
Stand WB 1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 Vincent  De Haitre (can) 3 THOMAS KROL
5000m 1 SVEN KRAMER 2 Ted-Jan Bloemen (can) 3 Sverre Lunde Pedersen (nor)
Stand WB 5/10km
1 SVEN KRAMER 2 Ted-Jan Bloemen (can) 3 Sverre Lunde Pedersen (nor)
Team Pursuit 1 Zuid-Korea 2 Noorwegen 3 Nieuw-Zeeland
Stand WB TP 1 Zuid-Korea 2 Noorwegen 3 Nieuw-Zeeland
Team Sprint 1 Canada 2 Noorwegen 3 Rusland
Stand WB TS 1 Canada 2 Noorwegen 3 Rusland
Mass Start 1 Seung-Hoon Lee (zko) 2 Joey Mantia (vst) 3 Jaewon Chung (zko)
Stand WB MS 1 Seung-Hoon Lee (zko) 2 Joey Mantia (vst) 3 Jaewon Chung (zko)
Uitslagen Dames
500m 1 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Angelina  Golikova (rus)
500m 2 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Arisa  Go (jpn)
Stand WB 500m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Sang-Hwa Lee (zko) 3 Arisa  Go (jpn)
1000m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Miho Takagi (jpn) 3 JORIEN TER MORS
Stand WB 1000m 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Miho Takagi (jpn) 3 JORIEN TER MORS
1500m 1 Miho  Takagi (jpn) 2 JORIEN TER MORS 3 LOTTE VAN BEEK
Stand WB 1500m 1 Miho  Takagi (jpn) 2 JORIEN TER MORS 3 LOTTE VAN BEEK
3000m 1 ANTOINETTE DE JONG 2 Natalia  Voronina (rus) 3 Ivanie Blondin (can)
Stand WB 3/5km 1 ANTOINETTE DE JONG 2 Natalia  Voronina (rus) 3 Ivanie Blondin (can)
Team Pursuit 1 Japan (WR!) 2 NEDERLAND 3 Canada
Stand WB TP 1 Japan 2 NEDERLAND 3 Canada
Team Sprint 1 Rusland 2 Noorwegen 3 Zuid-Korea
Stand WB TS 1 Rusland 2 Noorwegen 3 Zuid-Korea
Mass Start 1 Ayano Sato (jpn) 2 Ivanie Blondin (can) 3 Francesca Lollobrigida (ita)
Stand WB MS 1 Ayano Sato (jpn) 2 Ivanie Blondin (can) 3 Francesca Lollobrigida (ita)
 
Zaterdag 11 november 2017 - KPN Marathon Cup 4 Utrecht
Winnaar Heren: Gary Hekman
Winnaar Dames: Janneke Ensing
Stand na wedstrijd 4/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 4/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Zaterdag 4 november 2017 - KPN Marathon Cup 3 Heerenveen
Winnaar Heren: Crispijn Ariëns
Winnaar Dames: Irene Schouten
Stand na wedstrijd 3/16 Heren: Crispijn Ariëns
Stand na wedstrijd 3/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Vrijdag 27 t/m zondag 29 oktober - NK Afstanden Heerenveen
Uitslagen Heren
500m 1 Dai Dai Ntab 2 Ronald Mulder 3 Kai Verbij
1000m 1 Kai Verbij 2 Kjeld Nuis 3 Koen Verweij
1500m 1 Koen Verweij 2 Thomas Krol 3 Sven Kramer
5000m 1 Sven Kramer 2 Jorrit Bergsma 3 Erik Jan Kooiman
10.000m 1 Jorrit Bergsma 2 Sven Kramer 3 Erik Jan Kooiman
Mass Start 1 Koen Verweij 2 Arjan Stroetinga 3 Gary Hekman
Uitslagen Dames
500m 1 Jorien ter Mors 2 Marrit Leenstra 3 Sanneke de Neeling
1000m 1 Jorien ter Mors 2 Marrit Leenstra 3 Ireen Wüst
1500m 1 Jorien ter Mors 2 Ireen Wüst 3 Marrit Leenstra
3000m 1 Antoinette de Jong 2 Ireen Wüst 3 Irene Schouten
5000m 1 Antoinette de Jong 2 Carien Kleibeuker 3 Carlijn Achtereekte
Mass Start 1 Irene Schouten 2 Janneke Ensing 3 Melissa Wijfje
 
Zondag 29 oktober 2017 - Mass Start 2 Heerenveen
Winnaar Heren: Koen Verweij
Winnaar Dames: Irene Schouten
Stand na wedstrijd 2/3 Heren: Robert Post
Stand na wedstrijd 2/3 Dames: Janneke Ensing
 
Zaterdag 28 oktober 2017 - KPN Marathon Cup 2 Leeuwarden
Winnaar Heren: Evert Hoolwerf
Winnaar Dames: Francesca Lollobrigida
Stand na wedstrijd 2/16 Heren: Evert Hoolwerf
Stand na wedstrijd 2/16 Dames: Iris van der Stelt
 
Zaterdag 21 oktober 2017 - KPN Marathon Cup 1 Amsterdam
Winnaar Heren: Evert Hoolwerf
Winnaar Dames:Lisa van der Geest
Stand na wedstrijd 1/16 Heren: Evert Hoolwerf
Stand na wedstrijd 1/16 Dames: Lisa van der Geest
 
Donderdag 28 september 2017 - Mass Start 1 Leeuwarden
Winnaar Heren: Douwe de Vries
Winnaar Dames: Janneke Ensing
Stand na wedstrijd 1/3 Heren: Douwe de Vries
Stand na wedstrijd 1/3 Dames: Janneke Ensing