Voor meedere uitslagen en nieuws van het schaatsen kijk op www.schaatsen.nl
 
Vrijdag 23 t/m zondag 25 november 2018 - World Cup 2 Tomakomai (jpn)
Uitslagen Heren
World Cup Overall 1 2 3
500m 1 1 2 3
500m 2 1 2 3
Stand WB 500m 1 2 3
1000m 1 2 3
Stand WB 1000m 1 2 3
1500m 1 2 3
Stand WB 1500m 1 2 3
5000m 1 2 3
10.000m 1 2 3
Stand WB 5/10km
1 2 3
Team Pursuit 1 2 3
Stand WB TP 1 2 3
Team Sprint 1 2 3
Stand WB TS 1 2 3
Mass Start 1 2 3
Stand WB MS 1 2 3
Uitslagen Dames
World Cup Overall 1 2 3
500m 1 1 2 3
500m 2 1 2 3
Stand WB 500m 1 2 3
1000m 1 2 3
Stand WB 1000m 1 2 3
1500m 1 2 3
Stand WB 1500m 1 2 3
3000m 1 2 3
5000m
1 2 3
Stand WB 3/5km 1 2 3
Team Pursuit 1 2 3
Stand WB TP 1 2 3
Team Sprint 1 2 3
Stand WB TS 1 2 3
Mass Start 1 2 3
Stand WB MS 1 2 3
 
Zondag 25 november 2018 - Marathon vierdaagse 4 Finale Groningen
Winnaar Heren:
Winnaar Dames:
Stand na wedstrijd 4/4 Heren:
Stand na wedstrijd 4/4 Dames:
Zaterdag 24 november 2018 - Marathon vierdaagse 3 Hoorn
Winnaar Heren:
Winnaar Dames:
Stand na wedstrijd 3/4 Heren:
Stand na wedstrijd 3/4 Dames:
Vrijdag 23 november 2018 - Marathon vierdaagse 2 Utrecht
Winnaar Heren:
Winnaar Dames:
Stand na wedstrijd 2/4 Heren:
Stand na wedstrijd 2/4 Dames:
Donderdag 22 november 2018 - Marathon vierdaagse 1 Breda
Winnaar Heren:
Winnaar Dames:
Stand na wedstrijd 1/4 Heren:
Stand na wedstrijd 1/4 Dames:
 
Vrijdag 16 t/m zondag 18 november 2018 - World Cup 1 Obihiro (jpn)
Uitslagen heren
500m 1 1 Håvard Lorentzen (nor) 2 Pavel Kulizhnikov (rus) 3 Tatsuya Shinhama (jpn)
500m 2 1 Pavel Kulizhnikov (rus) 2 Ryohei Haga (jpn) 3 Håvard Lorentzen (nor)
Stand WB 500m 1 Pavel Kulizhnikov (rus)
2 Håvard Lorentzen (nor)
3 Tatsuya Shinhama (jpn)
1000m 1 Pavel Kulizhnikov (rus) 2 KJELD NUIS 3 THOMAS KROL
Stand WB 1000m 1 Pavel Kulizhnikov (rus)
2 KJELD NUIS 3 THOMAS KROL
1500m 1 Denis Yuskov (rus) 2 KJELD NUIS 3 PATRICK ROEST
Stand WB 1500m 1 Denis Yuskov (rus)
2 KJELD NUIS 3 PATRICK ROEST
5000m 1 PATRICK ROEST 2 Alexander Rumyantsev (rus) 3 MARCEL BOSKER
Stand WB 5/10km
1 PATRICK ROEST
2 Alexander Rumyantsev (rus)
3 MARCEL BOSKER
Team Pursuit 1 Rusland 2 NEDERLAND 3 Noorwegen
Stand WB TP 1 Rusland 2 NEDERLAND 3 Noorwegen
Team Sprint 1 NEDERLAND 2 Rusland 3 Canada
Stand WB TS 1 NEDERLAND
2 Rusland
3 Canada
Mass Start 1 Andrea Giovannini (ita) 2 SIMON SCHOUTEN 3 Cheon-ho Um (zko)
Stand WB MS 1 Andrea Giovannini (ita)
2 SIMON SCHOUTEN
3 Cheon-ho Um (zko)
Uitslagen dames
500m 1 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Vanessa Herzog (aus) 3 Maki Tsuji (jpn)
500m 2 1 Nao Kodaira (jpn) 2 Vanessa Herzog (aus) 3 Olga Fatkulina (rus)
Stand WB 500m 1 Nao Kodaira (jpn)
2 Vanessa Herzog (aus)
3 Angelina Golikova (rus)
1000m 1 Vanessa Herzog (aus) 2 Miho Takagi (jpn) 3 Nao Kodaira (jpn)
Stand WB 1000m 1 Vanessa Herzog (aus)
2 Miho Takagi (jpn)  3 Nao Kodaira (jpn)
1500m 1 Brittany Bowe (vst) 2 Miho Takagi (jpn) 3 Jekaterina Sjichova (rus)
Stand WB 1500m 1 Brittany Bowe (vst)
2 Miho Takagi (jpn)
3 Jekaterina Sjichova (rus)
3000m 1 ESMEE VISSER 2 Natalia Voronina (rus) 3 Martina Sáblíková (tsj)
Stand WB 3/5km 1 ESMEE VISSER
2 Natalia Voronina (rus)
3 Martina Sáblíková (tsj)
Team Pursuit 1 Japan 2 NEDERLAND 3 Rusland
Stand WB TP 1 Japan
2 NEDERLAND
3 Rusland
Team Sprint 1 Rusland 2 Japan 3 NEDERLAND
Stand WB TS 1 Rusland
2 Japan
3 NEDERLAND
Mass Start 1 Nana Takagi (jpn) 2 IRENE SCHOUTEN 3 Bo-reum Kim (zko)
Stand WB MS 1 Nana Takagi (jpn)
2 IRENE SCHOUTEN
3 Bo-reum Kim (zko)
 
Zaterdag 17 november 2018 - KPN Marathon Cup 5 Haarlem
Winnaar Heren: Sjoerd den Hertog
Winnaar Dames: Manon Kamminga
Stand na wedstrijd 5/14 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 5/14 Dames: Irene Schouten
 
Zaterdag 10 november 2018 - KPN Marathon Cup 4 Heerenveen
Winnaar Heren: Mats Stoltenborg
Winnaar Dames: Irene Schouten
Stand na wedstrijd 4/14 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 4/14 Dames: Irene Schouten
 
Vrijdag 2 t/m zondag 4 november 2018 - World Cup Kwalificatie Toernooi Heerenveen
Uitslagen Heren: 1 t/m 5 geplaatst voor World Cup toernooien
500m 1 Kai Verbij
2 Jan Smeekens 3 Kjeld Nuis
4 Michel Mulder 5 Ronald Mulder
1000m 1 Kjeld Nuis 2 Thomas Krol 3 Kai Verbij
4 Hein Ottespeer 5 Gijs Esders
1500m 1 Patrick Roest 2 Kjeld Nuis 3 Douwe de Vries
4 Thomas Krol 5 Sven Kramer
5000m 1 Patrick Roest 2 Jorrit Bergsma 3 Sven Kramer
4 Douwe de Vries 5 Marcel Bosker 
10.000m 1 Patrick Roest 2 Douwe de Vries 3 Jorrit Bergsma
4 Kars Jansman 5 Simon Schouten
Mass Start 1 Chris Huizinga 2 Douwe de Vries 3 Arjan Stroetinga
4 Simon Schouten 5 Bart Mol
Uitslagen Dames: 1 t/m 5 geplaatst voor World Cup toernooien
500m 1 Letitia de Jong
2 Jutte Leerdam 3 Femke Beuling
4 Janine Smit 5 Esmé Stollenga 
1000m 1 Jutta Leerdam 2 Ireen Wüst 3 Letitia de Jong
4 Antoinette de Jong 5 Joy Beune
1500m 1 Antoinette de Jong 2 Ireen Wüst 3 Joy Beune
4 Melissa Wijfje 5 Lotte van Beek
3000m 1 Antoinette de Jong 2 Melissa Wijfje 3 Esmee Visser
4 Ireen Wüst 5 Reina Anema
5000m 1 Esmee Visser 2 Antoinette de Jong 3 Melissa Wijfje
4 Carien Kleibeuker 5 Reina Anema
Mass Start 1 Marijke Groenewoud 2 Bianca Bakker 3 Jessica Merkens
4 Melissa Wijfje 5 Elisa Dul
 
Zaterdag 3 november 2018 - KPN Marathon Cup 3 Utrecht
Winnaar Heren: Bart Swings
Winnaar Dames:Francesca Lollobrigida
Stand na wedstrijd 3/14 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 3/14 Dames: Manon Kamminga
 
Zondag 28 oktober 2018 - Mass Start 2 Tilburg
Deze wedstrijd is vanwege de geringe aantallen inschrijvingen afgelast!
 
Zaterdag 27 oktober 2018 - KPN Marathon Cup 2 Deventer
Winnaar Heren: Gary Hekman
Winnaar Dames: Irene Schouten
Stand na wedstrijd 2/14 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 2/14 Dames: Irene Schouten
 
Zaterdag 20 oktober 2018 - KPN Marathon Cup 1 Amsterdam
Winnaar Heren: Sjoerd den Hertog
Winnaar Dames: Irene Schouten
Stand na wedstrijd 1/14 Heren: Sjoerd den Hertog
Stand na wedstrijd 1/14Dames: Irene Schouten
 
Donderdag 27 september 2018 - Mass Start 1 Leeuwarden
Winnaar Heren: Arjan Stroetinga
Winnaar Dames: Irene Schouten
Stand na wedstrijd 1/3 Heren: Arjan Stroetinga
Stand na wedstrijd 1/3 Dames: Irene Schouten